SERDECZNIE WITAMY
NA STRONIE FIRMY JODA Sp. z o. o.!

Nasza firma wykonuje budynki mieszkaniowe w systemie "pod klucz". W ofercie naszej firmy znajdują się również wszystkie możliwe prace przy budowie i remoncie domów i mieszkań. Wykonujemy prace wewnętrzne i zewnętrze.

Prace ziemne

Prace ziemne czyli przygotowanie działki do budowy. Niwelowanie terenu, plantowanie ziemi. Wykopy pod ławy fundamentowe.

Prace murarskie i betoniarskie

Wykonujemy wszelkie roboty murarskie i betoniarskie. Murujemy ściany pojedyncze i podwójne z wszelkich materiałów najczęściej:

Wylewamy fundamenty, wykonujemy podciągi, słupy, trzpienie. Murujemy ściany fundamentowe, zabezpieczmy je styropianem lub styrodurem i dysperbitem. Stawiamy ściany nośne, działowe i kominy. Robimy stropy monolityczne, stropodachy, stropy systemowe np. Teriva. Korzystamy z szalunków systemowych i tradycyjnych.

Prace elewacyjne (ocieplenie i tynkowanie)

Wykonujemy ocieplenia i docieplenia budynków korzystając z wełny mineralnej, styropianu lub styroduru. Tworzymy w ten sposób komfort termiczny i dźwiękowy zmniejszamy koszty ogrzewania.
Tynkujemy gotowymi masami tynkarskimi silikonowymi, silikatowymi, akrylowymi lub mozaikowymi najczęściej firm: KNAUF, WEBER, ALPOL.

Więźby dachowe i dachy

Więźby dachowe z drewna sosnowego lub świerkowego. Wśród swoich wykonawców mamy unikalnych w obecnych czasach specjalistów stosujących rzadkie wiązania ciesielskie. Pokrycia dachowe wykonujemy zarówno z dachówki ceramicznej, cementowej jak i z blachodachówki. Wykonujemy również niezawodne stropodachy z kilkudziesięcioletnią gwarancją szczelności.

Prace instalatorskie (woda, prąd, gaz, tv, internet, alarm)

W ramach prac instalacyjnych wykonujemy wszystkie możliwe instalacje wewnętrzne wraz z instalacjami inteligentnymi. Zakładamy profesjonalne sieci komputerowe kablowe i bezprzewodowe, instalacje Audio Video, Alarmy, w tym instalacje systemów „inteligentny dom”. W swojej ofercie mamy systemy rekuperacji i wentylacji mechanicznej. Jesteśmy w stanie wykonać i zaproponować wszelkie możliwe nowoczesne rozwiązania w tej dziedzinie.

Prace tynkarskie i zabudowy gipsowo-kartonowe

Wykonujemy tynki wewnętrzne zarówno gipsowe jak i cementowo-wapienne na mokro. Tynkujemy ręcznie lub agregatem. Tynki te jesteśmy w stanie wzbogacić o gładź zarówno gipsowa jak i cementowo wapienną. Wykonujemy również wszelkiego rodzaju zabudowy gipsowo-kartonowe na ruszcie metalowym w tym: zabudowy poddaszy, ścianki działowe, sufity podwieszane i wszystkie inne konstrukcje. Prace te wykonujemy na pewno na najwyższym poziomie z należytą starannością i dokładnością. Nasze zabudowy nie pękają i nie rysują się.

Prace glazurnicze i kamieniarskie

Aranżacje łazienek wykonujemy na podstawie dostarczonych nam projektów lub jeśli takich nie ma sami je wykonujemy. W naszych łazienkach nie ma przypadkowych rozwiązań. Robimy mozaikowe zabudowy brodzików, wanien lub blatów umywalkowych korzystamy z profesjonalnych narzędzi do cięcia diamentowego lub laserowego. Wykonujemy zabezpieczenia i hydroizolacyjne tarasów i balkonów dające gwarancje na nasze prace zewnętrze.

Prace wykończeniowe

Wykonujemy podłogi ze wszystkich dostępnych materiałów np. drewna krajowego i egzotycznego, podłogi pomieszczeń technicznych pokryte masami kauczukowymi. Ściany malujemy, tapetujemy, obkładamy płytkami, nakładamy struktury dekoracyjne. Wśród swoich pracowników mamy specjalistów od zabudowy kominków.

Prace zewnętrze

Wykonujemy prace zewnętrze wokół budynków w pełnym zakresie.

Projekt i wykonanie: Blastboy